Dış mekanlar, aileniz ve arkadaşlarınızla dinlenmek, eğlenmek ve yeni anılar oluşturmak için.

Serem Garden Alüminyum Bahçe Mobilyaları; Havuz kenarları, villa outdoor salonları, teras, balkon ve daha bir çok mekan da bulunduğu yere görsel bir şölen getiren gruplardır. Aynı zamanda bütünlük açısından ele alındığın da şezlong, oturma grupları, masa takımları, şemsiyeler ve bir çok bahçe aksesuarları da alüminyum tarzı ve kolay kombini ile tercih sebepleri arasında. Diğer sebeplere kısa bir göz gezdirelim!


1. Son derece Hafif


Alüminyum bahçe mobilyalarının taşınabilir ağılıkta olması önemli tercih sebeplerindendir. Her hangi bir durumda ürün toplamak hareket ettirmek veya keyif yerinin havası değiştirmek için yeni bir görünüm sergilenmek istendiği zaman kolay bir şekilde uygun yere taşınabilir. Dış mekan mobilyalarını serin aylarda depoya taşımayı tercih edenler için, alüminyum bahçe mobilyaları bunu bir tercih haline getiriyor.


2. Çok Dayanıklı


Hafif olmasının yanı sıra, sunduğumuz alüminyum dış mekan bahçe mobilyaları stilleri ve profil sağlamlığı, güvenilir yapıları ile de öne çıkmaktadır. Bu sebep, dış mekan mobilyalarında harika bir kombinasyonu ve alüminyum dış mekan mobilyaları serimizin tercih edilme listesinde üst sıralarda bulunmasının önemli bir nedenidir.


3. Pas Tutmaz veya Bozulmaz


Metal veya demir mobilyalarla ilgili en yaygın şikayetlerden biri, su ya maruz kalması veya zamanla boyasının aşınması ile birlikte paslanabilmesidir. Ancak, alüminyum paslanamaz. Ahşap mobilyalar, kadar dayanıklı ve güzel, ayrıca yağmur ve güneşe maruz kalmaya dayanıklıdır. Sadece uzun yıllar kullanılabilmesi açısından boya korunması için temel bakıma ihtiyaç duymaktadır. Alüminyum dış hava koşullarına karşı savunmasız değildir, bu nedenle zamanla bozulmaz. Yüksek yağış ve neme maruz kalan bölgelerde veya kıyı kentlerinde yaşayanlar için özellikle ideal bir seçimdir .


4. Minimum Bakım Gerekli


Alüminyum dış mekan bahçe mobilyaların da görünümünü ve işlevselliğini korumak için çok az bakım ve özen gerektirir. Bahçe hortumu ile hafif bir durulama veya yumuşak sabun ve su ile temizleme genellikle yeterlidir.


5. Sayısız Stil, Renk, Doku ve Yastık Seçenekleri


Serem Garden Bahçe ve Balkon Mobilyaları’nda her zevke ve tercihe göre alüminyum dış mekan mobilya stilleri sunuyoruz. Güncel modadan, geleneksel modellere kadar, çeşitli açık hava ortamları ve dilediğiniz tüm keyif alanlarınızı oluşturmak için çok sayıda tasarımımız bulunmaktadır. Dış koşullara dayanıklı ahşap yüzeyli alüminyum dış mekan mobilyası seçenekleri de mevcuttur.


Alüminyum bahçe mobilyalarında, toprak tonlarından antrasit renklere kadar bir dizi renkte üretimi bulunmaktadır. Sağlam, hafif alüminyum çerçeveli rattan mobilyalar da mevcuttur. Mükemmel koltuk minderleri ile alüminyum masa takımı ve oturma gruplarıyla yemeklerinizi oldukça şık ve konforlu hale getirebilirsiniz.


6. Mükemmel Değer


Son olarak, alüminyum dış mekan mobilyalarının sahip olduğu tüm özellikler ve avantajlar ışığında, dış mekan alanlarınızı dekore etmek için de uygun bir yoldur. Dış Mekan Mobilya Fikirleri en kaliteli alüminyum dış mekan mobilyalarını en iyi fiyatlarla sunar. Uzun yıllar tarzından ve kalitesinden hiç bir şey kaybetmeden kullanacağınız alüminyum dış mekan mobilyaları en iyi fırsatlar daima Serem’de.

0 görüntüleme

Size Özel Kampanyalar

Hemen Kayıt Ol Fırsatlardan Önce Sen Haberdar Ol!

Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay.

Merhaba; Değerli Ziyaretçimiz

Size özel hazırlamış olduğumuz günlük, haftalık ve aylık kampanyaları, indirimli ürünleri ve hediye kampanyalarından haberdar olmak için E - Bültenimize kaydolun. Size özel fırsatları kaçırmayın. Diğer sorularınız için aşağıda ki sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir. Yada Çağrı Merkezimizi arayarak müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

icon-secure copy.png

SOSYAL MEDYA

  • YouTube
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest
  • Blog

ÇAĞRI MERKEZİ