Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.seremselection.com üzerinden alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları v.s. başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. 

Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılmaktadır.

 

Kredi Kartı Güvenliğimiz


www.seremselection.com , sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. www.seremselection.com'da  bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bu yüzden, www.seremselection.com'dan  ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. 

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sol alt köşesinde bulunan kilit resimi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

eticaret.png

Linkine tıklayarak online ürünlerimizi sipariş verebilir. Kargo takibi yapabilir ve Serem Home ürünlerini İnceleyebilirsiniz.

Size Özel Kampanyalar

Hemen Kayıt Ol Fırsatlardan Önce Sen Haberdar Ol!

Bu bir paragraf. Bu metni değiştirmek veya düzenlemek için tıklayın. Çok kolay.

Merhaba; Değerli Ziyaretçimiz

Size özel hazırlamış olduğumuz günlük, haftalık ve aylık kampanyaları, indirimli ürünleri ve hediye kampanyalarından haberdar olmak için E - Bültenimize kaydolun. Size özel fırsatları kaçırmayın. Diğer sorularınız için aşağıda ki sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir. Yada Çağrı Merkezimizi arayarak müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

icon-secure copy.png

SOSYAL MEDYA

  • YouTube
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Pinterest
  • Blog

ÇAĞRI MERKEZİ